زیباترین مردم جهان در کدام کشورها زندگی می‏کنند؟

تحقیقات جدید نشان داد که آمریکایی‌ها جذاب‌ترین مردم در جهان هستند.در این تحقیق از بیش از 5 هزار بریتانیایی در مورد جذاب‌ترین مردم جهان نظر سنجی شد و در این نظر سنجی آمریکایی‌ها در ابتدای لیست قرار گرفتند. برزیلی‌ها و بقیه در ادامه مطلب...

خوش تیپ ترین مردم دنیا


خوش تیپ ترین مردم جهان در کدام کشور زیست میکنند؟

تحقیقات جدید نشان داد که آمریکایی‌ها جذاب‌ترین مردم در جهان هستند.

زیباترین زن افغانستان

 

در این تحقیق از بیش از 5 هزار بریتانیایی در مورد جذاب‌ترین مردم جهان نظر سنجی شد و در این نظر سنجی آمریکایی‌ها در ابتدای لیست قرار گرفتند.

برزیلی‌ها و اسپانیایی‌ها هم به ترتیب مقام‌های دوم و سوم را در این لیست از آن خود کردند.استرالیایی‌ها و ایتالیایی‌ها نیز مکان‌های چهارم و پنجم را به دست آوردند.

خوش اندام ترین مردم دنیا

سوئدی‌ها رده ششم را به دست آوردند و جالب آن‌ است که خود انگلیسی‌ها رده هفتم را از آن خود کردند.هندوستان ، فرانسه و کانادا هم رده‌های 8 تا 10 را به خود اختصاص دادند.

یکی از سخنگویان سایت OnePoll که این نظرسنجی را انجام داده است در این باره گفت :آمریکا به دلیل داشتن صنعت سینمایی بسیار قدرتمند و با وجود داشتن بازیگرانی مانند جنیفر انیستون و برد پیت چهره خوبی از خود در دنیا به نمایش گذاشته است.

جذابترین مردم دنیا

اما به نظر می‌رسد با داشتن جمعیتی در حدود 300 میلیون آن‌ها چندان هم شایسته کسب مقام اول در این لیست نبودند.

این در حالی است که انگلستان فقط توانسته است مقام هفتم جهان را از آن خود کند. البته اگر بخواهیم عادلانه قضاوت کنیم کشورهایی مانند ایتالیا، فرانسه، سوئد و برزیل قطعا قبل از انگلستان قرار خواهند گرفت.

لیست کامل 20 کشور اول جهان از لحاظ جذابیت به شرح زیر است:

 سفیدترین بدن دنیا

 

1. آمریکا

2. برزیل

3. اسپانیا

4. استرالیا

5. ایتالیا

6. سوئد

7. انگلستان

8. هند

9. فرانسه

10. کانادا

نرم ترین بدن دنیا

11. مکزیک

12. پرتغال

13. والز

14. روسیه

15. ژاپن

16. ایرلند

17. آرژنتین

18. هلند

19. اسکاتلند

20. آلمان