معیار زیبایی زنان در کشورهای مختلف جهان چیست؟

دلیل اینکه زنان در جهان زیبا شناخته میشوند چیست؟

زیورآلات

ایران

آمار جراحی بینی در کشورایران آنچنان بالا رفته است که می‌توان گفت در تهران سالانه ۳۰ هزار جراحی بینی انجام می‌شود بنابراین با کمی‌اغماض می‌توان گفت در ایران داشتن یک بینی زیبا معیار زیبایی است.

بینی زیبا

آسیای جنوبی

ساکنان جنوب شرقی آسیا داشتن پوست سفیدرا نشان دهنده زیبایی می‌دانند به همین دلیل استفاده از لوازم آرایشی وبهداشتی در این منطقه بسیار زیاد است.

آسیای میانه

در کشورهای آسیای میانه و افغانستان زنان برای زیبا جلوه دادن دندانهای خود را طلا پوش میکنند.

دندان طلا

غرب آفریقا

در این مناطق هر چه وزن بیشتر وخط های کششی بیشتری داشته باشید جذاب تریدبه همین دلیل خانواده‌ها دختران دم بخت را به مراکز افزایش وزن می‌فرستند.

کره جنوبی

در کره آنهایی که دارای پلک‌های زیباباشند جذاب ترند به همین دلیل جراحی پلک در این کشور دارای طرفداران بسیار زیادی است زیرا کره‌ای ها خواهان چشم‌های درشت و پلک های زیبا هستند.

پلکهای زیبا

فرانسه

فرانسوی‌ها علارغم اینکه در معدن لوازم آرایش به سر می‌برند معتقد هستند که همان چهره واقعی خودشان زیبااستو نباید تغییری بر روی ان ایجاد کنند.

دختر فرانسوی

نیوزلند

نیوزلندی‌ها برای زیبا کردن خود سعی می‌کنند سر وصورت خود را با لوازم خالکوبی خالکوبیکنند.

خالکوبی

چین

چینی‌ها معتقد هستند بلند قدترین آنها خوشگل تر است اما متاسفانه نمی‌توانند کار زیادی برروی قد و قواره خود انجام می دهند.

هندوستان

در هند و اکثر کشورهای شبه قاره زنان و دختران به منظور زیبایی به گوشه چشم، ناف و نوک پستانهای خود زیورآلات آویزان می‏کنند.

زیور ناف

عربستان

در اکثر ممالک عربی مخصوصا عربستان و دبی زنان به دندانهای نیش خود انواع نگین مخصوصا الماس نصب می‏کنند.

نگین دندان

ترکیه

در ترکیه زنها به زیبایی رنگ چشمان خود بسیار اهمیت میدهند. به همین خاطر برای زیبایی بیشتر به چشمهای خود انواع لنز رنگی می‏زنند تا رنگ چشمشان زیبا شود.

لنزچشم

اروپا

در اکثر کشورهای غربی  زنها به زیبایی سینه و پستان خود بسیار حساس بوده و سینه‏های برجسته و گرد را دوست دارند. به همین خاطر در این ممالک جراحی سینه بسیار معمول است. و در امریکا ندام خوب و مناسب داشتن آرزوی زنهای امریکایی است.

 اندام زیبا